Galerie  

Galeria

   
1606387
Twoje IP: 3.239.129.91
Godzina: 05:48:59
   

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej 12.05.2022 r.

Szczegóły

"Pocieszyć człowieka znaczy : w jego własnych oczach – jego cierpienie podnieść do najwyższej godności."

H. Elzenberg

 czepek pielęgniarski

Zawód pielęgniarki i położnej – to powołanie, nie każdy bowiem jest zdolny do empatii i serdecznego pochylenia się nad chorym człowiekiem. To misja, dzięki której wielu chorych na nowo odnajduje sens życia, a obecność przy narodzinach przynosi radość i satysfakcję. Ta praca wymaga wyjątkowych umiejętności oraz wrażliwości.

Doceniając Państwa rolę w służbie zdrowia proszę o przyjęcie serdecznych życzeń dla pielęgniarek i położnych z okazji Waszego święta – Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.

Dzięki Wam i codziennemu poświęceniu możemy czuć się bezpieczniej a wiedza i kompetencja sprawiają, że pacjenci otrzymują fachową pomoc i troskliwą opiekę szczególnie w obecnych tak trudnych i ciężkich czasach.

Wyrazy uznania należą się za wszelkie czynności pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych , których celem jest obrona godności człowieka i godności zawodu w nierzadko trudnych chwilach transformacji systemu opieki zdrowotnej

Wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym życzę satysfakcji i pomyślności w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym. Niech sukcesy utrwalają i rozwijają wspólne dobro a rozważne decyzje będą konsekwencją odpowiedzialności i determinacji na co dzień.

Z wyrazami szacunku
Sylwia Osiadacz
Przewodnicząca FZZPOZiPS
wraz z Członkami Prezydium RK
oraz Koleżankami z Biura RK Federacji