Galerie  

Galeria

   
1206208
Twoje IP: 35.175.172.211
Godzina: 10:44:01
   

Ostatnio dodane

   

Informacja o naborze do Domu Pracownika Służby Zdrowia

DOM    PRACOWNIKA   SŁUŻBY    ZDROWIA   w  Warszawie  przy  ul. Elekcyjnej  37

SERDECZNIE    ZAPRASZA

Jeśli jesteś emerytem lub rencistą oraz byłym pracownikiem służby zdrowia i szukasz swojego miejsca i opieki w jesieni życia to serdecznie zapraszamy Cię do Domu Pracownika Służby Zdrowia w Warszawie.
Dom Pracownika Służby Zdrowia to Dom z tradycjami - istnieje na rynku branżowym od 1961r. Jest placówką opiekuńczo - leczniczą prowadzoną w formie państwowej jednostki budżetowej, dla którego podmiotem tworzącym jest minister właściwy do spraw zdrowia. Mieszkańcami są emerytowani pracownicy służby zdrowia, którzy mogą się wykazać minimum 10 letnim stażem pracy w ochronie zdrowia bez względu na rodzaj pracy jaki wykonywali (lekarze, pielęgniarki, salowe, pracownicy techniczni i obsługi, pracownicy administracji).
Dysponujemy wolnymi jednoosobowymi pokojami. Standardem w każdym pokoju jest łazienka i balkon. Mamy własną stołówkę i kuchnię w której przygotowywane są domowe posiłki dostosowane do potrzeb ewentualnej diety. Nasze potrawy są zawsze świeże i smaczne. Przez całą dobę oferujemy opiekę wykwalifikowanej kadry pielęgniarskiej i opiekuńczej. Codziennie zapewniamy rehabilitację leczniczą, zarówno fizykoterapia jak i kinezyterapia, również w pokojach mieszkańców. Kilka razy w tygodniu można skorzystać z porady lekarza, psychologa i psychiatry. Pracownik socjalny otacza troską, służy radą i pomocą w każdym problemie. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych to priorytet.
W Domu jest kaplica do której w każdej chwili Mieszkańcy mają pełen dostęp. Raz w tygodniu oraz w święta jest odprawiana Msza Święta. Kapelan DPSZ jest do dyspozycji mieszkańców kilka razy w tygodniu.
Codziennie odbywają się zajęcia z terapii zajęciowej, a bogato wyposażona biblioteka zaprasza w swoje progi.. Teren naszego Domu posiada park z fontanną gdzie latem można miło spędzić czas. Lokalizacja placówki to miejsce w pobliżu sklepów i węzłów komunikacyjnych.
Opinie naszych Rezydentów:

„Nasz Dom to bardzo dobre wyżywienie, przemiła opieka, warunki lepsze niż we własnym domu. Przede wszystkim spokój i wolność”

Barbara Rytel, mieszka od 2013 r.

„Czujemy się jak w domu, gdzie kwitnie życie a nie umiera ze starcami, gdzie panuje ciepła domowa atmosfera, gdzie w ogrodzie pełnym kwiatów radośnie śpiewają ptaki. Posiłki są zawsze smaczne, domowe i świeże. Czujemy opiekę nowej Dyrekcji i troskę o nas.”

Lucyna Osmolak, mieszka od 2016 r.

Aby stać się mieszkańcem naszego Domu należy złożyć do pracownika socjalnego następujące dokumenty wypełnione przez lekarza i pielęgniarkę środowiskową:

• Wniosek o wydanie skierowania do zakładu opiekuńczo-leczniczego / Zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego.
• Wywiad pielęgniarski i zaświadczenie lekarskie Wywiad pielęgniarski.
• Skierowanie do zakładu opiekuńczo-leczniczego/ Zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego.
• Karta oceny świadczeniobiorcy kierowanego do zakładu Opiekuńczo – leczniczego/przebywającego w zakładzie opiekuńczym.
• Rozpoznanie problemów pielęgnacyjnych.
Pełny komplet dokumentów otrzymają Państwo osobiście lub pocztą e-mail od pracownika socjalnego.
• Podanie z uzasadnieniem.
• Dokument potwierdzający miesięczny dochód (rewaloryzacja emerytury/renty).
• Dokument/y potwierdzający co najmniej 10-cio letnie zatrudnienie w ochronie zdrowia.
• Xero epikryz (karta szpitalna) z ostatnich 5 lat – jeśli była hospitalizacja.
• Wykaz aktualnie przyjmowanych leków.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu na numer telefonu +48 22 836 18 62 wew.12 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Domu w Warszawie ul. Elekcyjna 37.


Nadal posiadamy wolne miejsca !!!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy

p.o. Dyrektor
Sylwia Jakubowska

Dom Pracownika Służby Zdrowia w Warszawie przy ul. Elekcyjnej 37  - jest jedynym takim Domem Opieki w Polsce , gdzie odpłatność za pobyt wynosi   70 %  renty lub emerytury   / resztę dopłaca Ministerstwo  Zdrowia/.!